Szydełkowe DIY

Kochani szydełkowaniem zajmuję się od kilkudziesięciu lat a umieszczaniem samouczków na blogu zajęłam się od ubiegłego roku. 
Oprócz klasycznych tutoriali jak nauczyć się szydełkować, są tu też bezpłatne schematy, wzory, kursy w postaci video tutoriali oraz recenzje włóczek.
Do tej pory jedynym wzorem, który można kupić - to dokładny samouczek na Lalę Lavendkę a cała duża reszta jest dostępna bezpłatnie.
Życzę każdemu miłej nauki ;)


Tutoriale i schematy do kupienia.


Bezpłatne tutoriale, wzory i schematy - szydełkowe DIY

"Wyzwanie serduszkowe" i 20 pięknych schematów na naszej grupie :)Recenzje włóczek, sznurków i kordonków ;)

6 komentarzy:

 1. Chciałabym zrobić serduszko na dzień ojca..widziałam już DIY na youtubie ale nie ogarnęłam. Może twój jest prostszy, łatwiej wytłumaczony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest schemat, ale jak chcesz mogę zrobić dokładny kurs jak wyszydełkować podobne serduszka, daj znać ;)

   Usuń
 2. Czytanie schematów z gazetek to dla mnie magia... czarna :) Choć szydełkuję, to zwykle duże formy - koszyki, dywaniki, przytulaki. Jestem pod wrażeniem mnogości technik, z którymi można zapoznać się na stronie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie. Dla mnie schematy, to podstawa. Jak czasami widzę opis, to każdy opisuje jak chce i trzeba się domyślać o co chodzi ;) Osobiście zaczęłam sama tworzyć kursy na szydełku, ale opatrzone i schematem, i opisem i zdjęciami, więc nic nie powinno być zawiłe. Chodzi tu o kurs na choinkę. Serdecznie pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Bardzo serdecznie dzięki za dokładne wyjaśnienie niektórych kwestii dotyczących usztywniania robótki będę się stosować do porad

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz po sobie - będę mogła i Ciebie odwiedzić:)