piątek, 30 listopada 2018

Jak i gdzie szukać schematów szydełkowych? - słowa kluczowe cześć 1

Kochani bardzo często spotykam się z tym, że trudno osobom znaleźć szydełkowe schematy. 
Czasami rzeczywiście może sprawić to trudność, jeśli nie zna się podstawowych zasad które są niezbędne do skutecznego szukania w sieci.
Jednym z głównych i najszybszych sposobów wyszukiwania interesujących nas wzorów szydełkowych jest wpisywanie słów kluczowych wyszukiwarkę Google.
Google to bardzo potężna narzędzie do wyszukiwania informacji a słowa kluczowe są tutaj istotne.

Jak i gdzie szukać schematów szydełkowych? - słowa kluczowe cześć 1

W poniższym zestawieniu skupiłam się tylko na kliku słowach, które są przetłumaczone w popularnym tłumaczu Google.
Obok każdego pola z językiem, jest też aktywny link który odsyła do galerii z rożnym natężeniem bezpłatnych szydełkowych wzorów.No to teraz czas na Ciebie, jaki jest Twój najszybszy i najskuteczniejszy sposób szukania schematów szydełkowych?
Celowo nie podawałam tu konkretnych stron, ponieważ jest ich bardzo dużo  a cały spis z bezpłatnymi schematami będzie w kolejnych częściach tego cyklu. :)
--------------
Ściskam
Dorota

8 komentarzy:

 1. No cóż, najszybszy i najprostszy sposób to dostać się do kilkunastu grup o tematyce szydełkowe jest na Facebooku i używać słów kluczowych w komentarzach np. #proszęoschemat #schenacikmożnaprosić #aschematgdzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to jest bardzo częste zjawisko w grupach na fb, jednak jak ktoś kto szuka samodzielnie może o wiele więcej z tego skorzystać. :) Pozdrawiam serdecznie.;)

   Usuń
  2. Kolory Pasji, genialne :)

   Usuń
  3. Ale to w zasadzie jest żerowanie na innych. Ktoś musi poszukać, poświęcić trochę czasu, wybrać coś dla siebie, zrobić i pokazać. A inny ktoś roszczeniowo zapyta: a schemat gdzie? I co,trochę to takie... niefajne. Czasem trzeba coś od siebie dać!

   Usuń
  4. DorLew Zgadzam się z Tobą i to bardzo, dlatego zachęcam jednak do tego aby próbować samemu szukać wzorów. :)

   Usuń
  5. Przyznaję, mój komentarz miał podłoże sarkastyczne. Jestem miłośniczką gazetek ze wzorami, mam bogate kolekcje na Pinterest,przyznam też, że zapisuję wzory z Facebooka, czy to z grup lub stron, które je udostępniają, ale nie proszę w nich o schemat, bo mam wrażenie, że osoby prezentujące swoje dzieło poświęciły dużo czasu by dany schemat znaleźć w przestworzach internetu. Czasem znalezienie schematowej "perełki" zajmuje tygodnie, trochę krócej wykonanie dzieła,a najkrócej trwa wpisanie w komentarz prośby o schemat. To takie irytujące, dlatego mam nadzieję, że Twój poradnik trafi do jak największej ilości osób, które mają z tym problem. Tylko, że najpierw muszą trafić na ten wpis, w co wątpię, bo po co się wysilać. P.S. Na moim koncie na Pinterest wszystkie tablice z moimi skarbami, które wyszukałam z internetu są tablicami ukrytymi, to takie egoistyczne ale jakąś wadę można mieć.

   Usuń
  6. Rozumiem Cię świetnie i wiem o czym piszesz... Ps. Ja też na Pinteret mam swoje tablice ukryte, jest ich tylko kilka ale za to tylko moje - raczej to nie wada. ;)

   Usuń
 2. Jakimś wielkim tuzem nie jestem, Ale Dorotko szlag mnie jasny trafia za każdym razem jak widzę komentarz typu "daj schemat" " gdzie znajdę schemat" itp. jak dla mnie to jest najnormalniejsze w świecie LENISTWO, bo nie wierze że ktoś kto biegle porusza się po mediach społecznościowych nie wie że u wujka Google można znaleźć wszystko tylko trzeba trochę poszukać. Ale chwała Ci za to że zachciałaś o tym napisać !!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz po sobie - będę mogła i Ciebie odwiedzić:)

Nowsze wpisy Starsze wpisy Strona główna